Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Projektowanie, pisanie i utrzymanie skryptów w SoapUi i Java
  • Rozwój architektury frameworków testowych
  • Przegląd wyników testów automatycznych w poszukiwaniu przyczyn występujących błędów
  • Praca w zespole w celu wypracowania wystandaryzowanego podejścia do testów automatycznych
  • Dokumentowanie zidentyfikowanych błędów
  • Planowanie i estymacja pracy w ramach testów automatycznych

WYMAGANIA:

  • 1+ (Junior) lub 3+ (dla Regular) lat doświadczenia w inżynierii testów automatycznych
  • 3+ (Junior) lub 5+ (dla Regular) lat doświadczenia w obszarze Quality Assurance
  • Doświadczenie w automatyzacji testów WebServices (REST/SOAP)
  • Doświadczenie w SoapUi
  • Znajomość języków Groovy lub Java oraz SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe techniczne

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w obszarze Continuous Integration (TeamCity, Jenkins)
  • Doświadczenie w Selenium WebDriver
  • Wiedza z OS: LINUX/UNIX
  • Znajomość języków skryptowych Bash lub Shell
  • Cetryfikat z ISTQB
  • Wiedza z wirtualizacji (Docker, Vagrant)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dogodna lokalizacja biura
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia niezbędne do produktywnej i satysfakcjonującej pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w globalnym środowisku
  • Fantastyczna atmosfera
  • Możliwość poznania nowych narzędzi do testowania i automatyzacji
  • Możliwość rozwoju w kierunku budowania skryptów automatycznych