Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Udział w pełnym cyklu testowania wytwarzanego oprogramowania (m.in. kompletowanie i analizowanie danych, przeprowadzanie testów, tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji),
  • Komunikacja z analitykami i programistami,
  • Raportowanie postępów oraz zgłaszanie błędów z wykorzystaniem narzędzi: HP QC/ Jira.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1-2 lata),
  • Umiejętność manualnego testowania aplikacji oraz dobra znajomość rodzajów testów,
  • Podstawowa znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych,
  • Podstawowa znajomość języka SQL oraz umiejętność tworzenia skryptów,
  • Znajomość JIRA.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B,
  • Pakiet dodatków: prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy,
  • Praca zdalna (max. 20%),
  • Wyposażona kuchnia (m.in. słodkie i słone przekąski, napoje i energetyki, owoce, dowolna ilość wysokojakościowej kofeiny),
  • Eventy integracyjne (wspólne gry sportowe, gry planszowe i inne).