Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Monitoring stabilności i niezawodności operacji wykonywanych w modułach SD/MM
  • Rozszerzanie usług w ramach SAP SD/MM (projektowanie i wdrażanie rozwiązania w oparciu o wymagania biznesowe)
  • Doradztwo dla klientów wewnętrznych w zakresie usług SAP SD/MM w celu ich optymalnego wykorzystania w realizowanych procesach biznesowych
  • Współpraca z Key Userami poszczególnych obszarów biznesowych
  • Supportowanie procesów aktualizacji i migracji w ramach modułów SAP SD/MM
  • Zarządzanie incydentami (druga linia wsparcia), a także koordynacja trzeciego poziomu wsparcia z wykorzystaniem OSS
  • Supportowanie upgrade’ów i migracji dla modułów SD/MM
  • Koordynacja i zarządzanie zasobami zewnętrznymi, które wspierają działalność usług SD/MM

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 10:00)
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej
  • Doskonała lokalizacja pracy (tuż przy stacji metra)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy z SAP SD i SAP MM
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na posługiwanie się nim w formie co najmniej pisanej i czytanej, chętnie mówionej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość/doświadczenie z: SAP FI/CO, CRM Interface, ABAP OO, SAP Fiori, Web Dynpro
  • Duża samodzielność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Wyższe wykształcenie techniczne