Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Monitoring stabilności i niezawodności operacji wykonywanych w modułach SD/MM
  • Rozszerzanie usług w ramach SAP SD/MM (koncepcja techniczna, projektowanie i wdrażanie rozwiązań w oparciu o zmieniające się wymagania biznesowe)
  • Odpowiedzialność za interfejsy modułów SAP SD/MM
  • Zarządzanie incydentami (druga linia wsparcia), a także koordynacja trzeciego poziomu wsparcia z wykorzystaniem OSS
  • Supportowanie upgrade’ów i migracji systemu (w obrębie modułów SD i MM)
  • Konsultacje w kontekście integracji systemów, wspracie konsultantów w fazie koncepcyjnej oraz ocena koncepcji technicznych

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 10:00)
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej
  • Doskonała lokalizacja pracy (tuż przy stacji metra)
  • Praca w ramach szwajcarskiego Work-Life Balance

WYMAGANIA:

  • Dogłębna wiedza w zakresie modułów SAP SD i MM
  • Znajomość technologii ABAP (-OO) oraz narzędzia LSMW
  • Umiejętność programowania interfejsów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość/doświadczenie z: SAP Fiori i/lub SAP Workflow
  • Duża samodzielność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku