Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Ciągłe doskonalenie oraz dostosowywanie złożonych i wysoce zintegrowanych usług SAP CRM do wymagań klientów
  • Udział w pełnym cyklu wytwarzana oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, programowanie, dbanie o bezpieczeństwo tworzonych rozwiązań
  • Doradztwo dla klientów wewnętrznych w zakresie usług SAP CRM oraz współpraca z Key Userami poszczególnych obszarów biznesowych
  • Zarządzanie incydentami (druga linia wsparcia), a także koordynacja trzeciego poziomu wsparcia z wykorzystaniem OSS
  • Koordynacja i zarządzanie zasobami zewnętrznymi, które wspierają działalność usług CRM

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 10:00)
  • Kartę sportową
  • Opiekę medyczną
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy z platformą SAP CRM Middleware
  • Znajomość języka ABAP OO
  • Mile widziana znajomość: SAP Fiori, SAP SD, BSP/WebUI (BOL/GENIL)
  • Duża samodzielność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne