Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Prowadzenie projektów oraz zarządzanie procesem realizacji zgłoszeń w obszarze SAP BI
  • Doradztwo biznesowe (Klient wewnętrzny) w obszarze optymalnego korzystania z rozwiązań SAP BI
  • Projektowanie oraz implementacja nowych rozwiązań w oparciu o zapotrzebowanie biznesu
  • Zarządzanie incydentami (2. linii wsparcia, koordynacja pracy 3. Linii wsparcia)
  • Udział w upgrade’ach i migracjach

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze SAP BI
  • Znajomość języka ABAP (OO)
  • Doświadczenie w pracy z uprawnieniami w obszarze SAP BI
  • Doświadczenie w pracy z podstawowymi modułami SAP ERP (mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w najnowszych technologiach (m.in. SAP Hana)
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenia oraz premie roczne
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do karty miejskiej
  • Praca w międzynarodowym środowisku