Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Administracja oraz konfiguracja platformy Salesforce (m.in. tworzenie procesów, budowanie niestandardowych obiektów),
  • Zarządzanie procesami bezpieczeństwa (m.in. nadawanie uprawnień, udostępnianie reguł, procesów i grup),
  • Tworzenie raportów oraz widoków,
  • Tworzenie oraz utrzymywanie dokumentacji,
  • Monitorowanie, analiza oraz realizacja zmian,
  • Ścisła współpraca z cross-funkcjonalnym zespołem (IT oraz biznes),
  • Identyfikacja oraz realizacja zgłoszeń użytkowników.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w administrowaniu oraz konfigurowaniu platformy Salesforce,
  • Znajomość iteracyjnego cyklu wytwarzania oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Posiadanie certyfikatu Salesforce Administrator (mile widziane),
  • Znajomość ITIL (mile widziana),
  • Zdolność do przekazywania wiedzy technicznej w przyjazny dla użytkownika sposób,
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania trudności.

OFERUJEMY:

  • Możliwość współtworzenie globalnego Centrum Usług oraz rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Praca w świetnej lokalizacji (nowoczesne centrum biznesowe kilka kroków od stacji metra),
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • Poczucie, że praca ma sens, ponieważ wspiera działania nakierowane na ratowanie ludzkiego życia.