Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Ustalanie oraz ciągłe doskonalenie strategii procesów testowania,
  • Dbanie o jakość procesów testowania i zgodność ze standardami,
  • Dostarczanie rozwiązań technologicznych o wysokiej jakości,
  • Nadzorowanie aktywności związanych z monitorowaniem, pomiarem oraz przeglądem procesów wewnętrznych,
  • Zarządzanie efektywnością modelu opartego o KPI,
  • Udział we współtworzeniu pozytywnego środowiska pracy.

OFERUJEMY:

  • Praca w ścisłym centrum w Warszawie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty i konkurencyjny pakiet dodatków: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, plan emerytalny, dofinansowanie urlopów, karta lunchowa, nowoczesne biuro i dogodna lokalizacja,
  • Możliwość udziału w ambitnych międzynarodowych projektach,
  • Dofinansowanie do kursów językowych,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych.

WYMAGANIA:

  • Minimum 10 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z testowaniem oprogramowania,
  • Bardzo dobra techniczna znajomość obszaru QA,
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1) oraz co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (B2),
  • Bardzo dobre zdolności analityczne i interpersonalne, zorientowanie na klienta oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w branży bankowej/finansowej.