Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Udział w międzynarodowych projektach nakierowanych na wytwarzanie oprogramowania dla sektora bankowego
  • Praca nad tworzeniem kodu z uwzględnieniem wydajności i bezpieczeństwa systemów
  • Ścisła współpraca z analitykami, architektami i testerami

OFERUJEMY:

  • Praca w ścisłym centrum w Warszawie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty i konkurencyjny pakiet dodatków: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, fundusz kapitałowy, owoce i ciastka do biura
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w złożonych, międzynarodowych projektach
  • Możliwość skorzystania z kursów językowych
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w technologii Java
  • Dobra znajomość technologii J2EE, SQL (Oracle), XML, Hibernate
  • Znajomość relacyjnych  baz danych np. Oracle i/lub IBM DB2
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux oraz skryptów
  • Mile widziana znajomość poniższych technologii/narzędzi: EJB, Vaadin, jBPM, BPEL, BPMN, Websphere Integration Developer oraz serwerów aplikacyjnych (m.in. WebSphere, WebLogic, JBoss)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie