Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych opartych o platformę ASP.NET,
  • Pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania,
  • Tworzenie kodu o wysokiej jakości.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne),
  • Co najmniej roczne doświadczenie developerskie z platformą .NET,
  • Dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad OOP,
  • Znajomość technologii: języków programowania: C# (bardzo dobra znajomość), frameworków .NET: ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI i WCF,
  • Znajomość JavaScript i dowolnego frameworka,
  • Znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL oraz narzędzi ORM np.: EntityFramework, Dapper, NHibernate,
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji,
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych z wykorzystaniem NUnit, xUnit.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Różnorodne formy zatrudnienia (UoP lub B2B),
  • Udział w szkoleniach (zewnętrznych i wewnętrznych) i konferencjach
  • Lekcje językowe (j. angielski),
  • Dodatki socjalne w postaci opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do miejsca parkingowego.