Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Kontrolowanie działania pracy sieci oraz usług świadczonych w Centrach Danych
  • Monitorowanie zgłoszeń dotyczących działania sieci
  • Przyjmowanie zgłoszeń klientów
  • Naprawa usterek, lub zgłaszanie ich do odpowiednich służb

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub student kierunków: informatyka, elektronika, telekomunikacja lub kierunków pokrewnych
  • Wiedza i/lub doświadczenie dotyczące urządzeń oraz technologii stosowanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, takich jak: Ethernet, MPLS, SDH, xWDM
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację telefoniczną lub przez e-mail (poziom B1/B2)
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

OFERUJEMY:

  • Miesięczne szkolenie zawodowe
  • Umowę o pracę wraz z dodatkiem za pracę w trybie zmianowym
  • Premie kwartalne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze sieci (światłowody, routing, protokoły transmisyjne, łącza danych)
  • Możliwość wykorzystania nowoczesnych technologii (dostęp do LABu sieciowego)
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Kursy językowe
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin