Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w szczególności w obszarze IT
  • Identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu
  • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami i prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych
  • Prowadzenie interview z Kandydatami
  • Pracować z zaangażowaniem, w dobrej atmosferze i bez presji KPI

OFERUJEMY:

  • Wymianę doświadczeń w obszarze najlepszych praktyk rekrutacyjnych
  • Możliwość poznania skutecznych sposobów rekrutowania Kandydatów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w świetnej lokalizacji, tuż przy stacji metra/ Rondo Daszyńskiego
  • Możliwość pracy na najnowszym sprzęcie
  • Świeże owoce w biurze

WYMAGANIA:

  • Minimum kilkumiesięczne (maksimum kilkuletnie) doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych zdobyte podczas pracy lub praktyki zawodowej
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska informatyczne
  • Status studenta lub absolwenta studiów humanistycznych (preferowane: psychologia/ socjologia) lub informatycznych
  • Wiedza i zainteresowanie obszarem rekrutacji/HR
  • Duży zasób pozytywnej energii i wiara we własne możliwości
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Szybkość i sprawność w działaniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez stałe dążenie do perfekcji