Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych w szczególności w obszarze IT samodzielnie lub przy wsparciu doświadczonego konsultanta (w zależności od doświadczenia Kandydata)
  • Aktywne poszukiwanie oraz identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu
  • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami
  • Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych i/lub interview z Kandydatami
  • Prowadzenie Kandydatów w procesach rekrutacyjnych
  • Składanie ofert pracy Kandydatom w imieniu Klienta
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • Praca z zaangażowaniem, w dobrej atmosferze i bez presji KPI

OFERUJEMY:

  • Wymianę doświadczeń w obszarze najlepszych praktyk rekrutacyjnych
  • Możliwość poznania skutecznych sposobów rekrutowania Kandydatów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świeże owoce w biurze
  • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w świetnej lokalizacji, tuż przy stacji metra/ Rondo Daszyńskiego
  • Możliwość pracy na najnowszym sprzęcie i z nowoczesną bazą danych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane w obszarze IT) zdobyte podczas pracy lub w ramach stażu/praktyk zawodowych
  • Status absolwenta lub studenta studiów humanistycznych (preferowane: psychologia/ socjologia) lub informatycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • Wiedza i zainteresowanie obszarem rekrutacji/HR
  • Duży zasób pozytywnej energii i wiara we własne możliwości
  • Szybkość i sprawność w działaniu
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez stałe dążenie do perfekcji