Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  •  Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań automatyzujących procesy biznesowe w oparciu o narzędzia RPA,
  •  Analiza procesów biznesowych oraz przełożenie potrzeb biznesowych na język technologii,
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą pod kątem prowadzonych projektów,
  • Ciągłe doskonalenie już istniejących rozwiązań oraz zapewnienie bieżącego wsparcia dla procesów wspomaganych narzędziami RPA,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i biznesowej.

WYMAGANIA:

  • Znajomość narzędzi RPA (np. Blue Prism, UiPath, Automation Anywhere) poparta co najmniej 3-letnim doświadczeniem,
  • Doświadczenie w dostarczaniu oraz utrzymywaniu rozwiązań RPA,
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego języka programowania (np. Java, SQL, C++, C#, .Net),
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowej oraz sporządzaniu dokumentacji,
  • Zaawansowana znajomość Windows OS oraz narzędzi MS Office,
  • Doświadczenie we wspieraniu różnych etapów wytwarzania oprogramowania (analiza, projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie),
  • Zdolność do pracy w środowisku cross funkcjonalnym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Realne duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z kapitałem szwajcarskim z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Udział we współtworzeniu nowych struktur poświęconych RPA,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenia + premie roczne,
  • Karta sportowa,
  • Opieka medyczna,
  • Dodatek lunchowy,
  • Dofinansowanie do karty miejskiej,
  • Praca w międzynarodowym środowisku.