Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w języku .NET (pisanie aplikacji webowych),
  • Praca w środowisku międzynarodowym, przy projekcie dla firmy świadczącej usługi sportowe,
  • Partycypacja w decyzjach zespołu developerskiego związanych z rozwijanym/tworzonym oprogramowaniem,
  • Udział w różnorodnych projektach i wysoka decyzyjność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ugrunotowaną pozycją,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę w zależności od Twoich preferencji,
  • Wpływ na kształt tworzonego oprogramowania,
  • Swobodę w dobieraniu sposobu rozwiązania do problemu,
  • Możliwość zapoznania się z nowymi technologiami,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet socjalny: karta sportowa, opieka medyczna,
  • Pracy w wyjątkowej atmosferze wśród zaangażowanych ludzi z pasją.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, w szczególności informatyczne,
  • Doświadczenie w programowaniu w .NET,
  • Znajomość języka SQL,
  • Doświadczenie w pracy z MVC,
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Samodzielność w działaniu i znajomość wzorców architektonicznych.