Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Projektowanie rozwiązań webowych i desktopowych, wytwarzanie i testowanie oprogramowania w celu spełnienia wymagań funkcjonalnych określonych przez klienta wewnętrznego,
  • Rozwijanie architektury systemów,
  • Ulepszanie i unowocześnianie istniejących rozwiązań technologicznych oraz tworzenie nowych
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Tworzenie dokumentacji i specyfikacji technicznych,
  • Współpraca z działami biznesowymi.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją i rozpoznawalną w Polsce marką
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu,
  • Szkolenia dla programistów,
  • Pracę w doświadczonym teamie.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, w szczególności informatyczne,
  • Dobra znajomość C# oraz wzorców, w szczególności ASP.NET MVC,
  • Dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z projektowanie baz danych,
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji desktopowych WPF, WinForms,
  • Umiejętność tworzenia i wykorzystania usług WCF,
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem – TDD,
  • Otwartość na pracę w zespole, a także umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań.