Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w języku C++ (m.in. pisanie softu do gier, oprogramowanie serwerów oraz urządzeń współpracujących z automatami, tworzenie testów automatycznych)
  • Praca w środowisku Linux’owym
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Partycypacja w decyzjach zespołu developerskiego związanych z rozwijanym/tworzonym oprogramowaniem
  • Udział w różnorodnych projektach i wysoka decyzyjność

OFERUJEMY:

  • Własne miejsce parkingowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę w zależności od Twoich preferencji
  • Możliwość zapoznania się z nowymi technologiami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny
  • Elastyczne godziny pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, w szczególności informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu w C++ w bibliotekach STL i/Lub Boost
  • Doświadczenie w developmencie aplikacji w środowisku Linux
  • Znajomość języka SQL (mile widziana)
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (mile widziana)
  • Samodzielność w działaniu i znajomość wzorców architektonicznych