Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Dbanie o wysoką jakość usług świadczonych przez IT Professionals w zakresie rekrutacji permanentnych i body-leasingowych na stanowiska informatyczne
  • Wpływanie na dobre wyniki zespołu rekrutacji poprzez zapewnienie bieżącego wsparcia zespołowi w zakresie:
  • Prowadzonych przez rekruterów searchy, selekcji i weryfikacji Kandydatów oraz prowadzenia interview
  • Szukanie sposobów optymalizacji czasu pracy zespołu nad projektami rekrutacyjnymi
  • Poszukiwanie innowacyjnych metod poszukiwania kandydatów
  • Dbanie o standaryzację procesów i procedur obowiązujących w firmie
  • Dbanie o odpowiedni poziom motywacji pracowników podległego zespołu
  • Bezpośredni kontakt z klientami, dla których są prowadzone projekty rekrutacyjne
  • Działania employer brandingowe

OFERUJEMY:

  • Możliwość zatrudnienia w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świeże owoce w biurze
  • Pracę w świetnej lokalizacji, tuż przy stacji metra/ Rondo Daszyńskiego
  • Możliwość pracy na najnowszym sprzęcie i z nowoczesną bazą danych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach humanistycznych (preferowana psychologia) lub technicznych (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • Minimum roczne doświadczenie w kierowaniu co najmniej kilkuosobowym zespołem rekruterów IT
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontakcie biznesowym z klientem (zewnętrznym lub wewnętrznym) w zakresie ustalania profilu poszukiwanego Kandydata oraz raportowania statusu prac nad prowadzonym projektem
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i przekazywania pracownikom konstruktywnego feedbacku
  • Znajomość dobrych praktyk rekrutacyjnych
  • Inicjatywa i dynamizm w działaniu, pozytywna postawa względem współpracowników, klientów i innych interesariuszy