Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

• Udział w międzynarodowych projektach nakierowanych na wytwarzanie oprogramowania dla sektora bankowego
• Praca nad tworzeniem kodu z uwzględnieniem wydajności i bezpieczeństwa systemów
• Ścisła współpraca z analitykami, architektami i testerami

OFERUJEMY:

• Pakiet szkoleń wdrożeniowych (trwających 1-2 miesiące)
• Praca w biurowcu w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu (okolice Placu Grunwaldzkiego) w firmie wpierającej pracowników i awanse wewnętrzne
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (konkurencyjne stawki)
• Bogaty i konkurencyjny pakiet dodatków: fundusz kapitałowy, grupowe ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, karta sportowa, owoce do biura
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość udziału w złożonych, wymagających i globalnych projektach
• Kursy językowe

WYMAGANIA:

• Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w technologii Java
• Dobra znajomość technologii J2EE, SQL (Oracle), XML, Hibernate
• Znajomość relacyjnych baz danych np. Oracle i/lub IBM DB2
• Znajomość systemu operacyjnego Linux oraz skryptów
• Mile widziana znajomość poniższych technologii/narzędzi: EJB, Vaadin, jBPM, BPEL, BPMN, Websphere Integration Developer oraz serwerów aplikacyjnych (m.in. WebSphere, WebLogic, JBoss)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie