Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Projektowanie, utrzymywanie oraz udoskonalanie aplikacji webowych
  • Rozwijanie baz danych (SQL Server/T-SQL)
  • Współpraca z biznesem w celu rozwijania aplikacji Business Intelligence (BI)
  • Wsparcie użytkowników końcowych aplikacji
  • W zależności od posiadanych umiejętności możliwość rozwijania i wspierania aplikacji Qlik Sense

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak ASP.NET, MVC, JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w rozwijaniu Software’u (m. in. Java Script, C#)
  • Dobra znajomość SQL (zwłaszcza T-SQL) i zagadnień związanych z obszarem baz danych (IIS)
  • Mile widziane, ale nie wymagane, doświadczenie z narzędziem Qlik Sense (jeśli go nie znasz – przeszkolimy cię!)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie ze szwedzkim kapitałem
  • Umowa o pracę
  • Praca w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy (I linia metra)
  • Praca nad globalnymi rozwiązaniami w zespole międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna (różni ubezpieczyciele do wyboru)
  • Ubezpieczenie na życie