Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Wdrażanie oraz utrzymywanie środowisk chmurowych
  • Proaktywne wsparcie w zakresie sprzętu serwerowego oraz wprowadzanie zmian w ramach utrzymywanego środowiska
  • Monitorowanie oraz rozwiązywanie incydentów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w administracji systemów i sieci (min. 5 lat) w rozbudowanych środowiskach
  • Doświadczenie w administracji Openstack (min. 2 lata) oraz dobra znajomość poniższych elementów: Nova, Cinder, Glance, Keystone, Telemetry
  • Doświadczenie w administracji systemami Storage (CEPH)
  • Znajomość środowiska VMWare
  • Bardzo dobra znajomość sieci (na poziomie CCNA), zwłaszcza takich protokołów sieciowych, jak BGP i OSPF
  • Bardzo dobra znajomość Linuxa (na poziomie min. RHCSA) oraz języków skryptowych (Bash, Perl)
  • Dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość dalszego doskonalenia zawodowego (budżet na szkolenia)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Karta Multisport
  • Eventy firmowe