Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Projektowanie oraz wytwarzanie oprogramowania,
  • Dbanie o bezpieczeństwo danych,
  • Ścisła współpraca ze specjalistami w zakresie administrowania aplikacją celem zapewnienia ochrony wielopoziomowej.

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Wysoką jakość oprogramowania,
  • Dużą samodzielność, decyzyjność oraz realny wpływ na wytwarzane oprogramowanie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w miłej atmosferze,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę zatrudnienia,
  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy + możliwość pracy zdalnej,
  • Prywatną opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do kursów, konferencji oraz lekcji angielskiego.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy z technologią Node.js (min. 1 rok),
  • Znajomość co najmniej jednego z systemów baz danych,
  • Doświadczenie w pisaniu bezpiecznego oprogramowania,
  • Znajomość baz PostgreSQL oraz MongoDB (mile widziana),
  • Znajomość technologii docker / aws / k8s (mile widziana),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Poczucie humoru.