Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Projektowanie, programowanie i testowanie systemu dedykowanego dla branży finansowej
  • Integracja systemu finansowego z innym rozwiązaniami klientów docelowych
  • Kontakt z klientami ukierunkowany na badanie ich potrzeb biznesowych
  • Udział w projektach end-to-end z wykorzystaniem różnych języków programowania, głównie Java i C#.Net

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: informatyka bądź pokrewne
  • Minimum 5 lat doświadczenia z programowaniem i projektowaniem w technologiach: C#/.Net, Java, J2EE, Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w integracji systemów
  • Praktyczna znajomość webservisów: REST/SOAP
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych: MSSQL, Oracle oraz serwerami aplikacyjnymi: JBoss, Tomcat
  • Znajomość technologii webowych: Javascript, AngularJS, HMTL5
  • Doświadczenie w modelowaniu procesu biznesowego BPMN lub podobnej notacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

OFERUJEMY:

  • Pracę w innowacyjnym środowisku w globalnej organizacji (notowanej w rankingu „Fortune 500”)
  • Różnorodne, dynamiczne i rozwojowe zadania nad wielomodułowym systemem
  • Cykl szkoleń wdrażających w zagadnienia z sektora ubezpieczeń
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Fundusz kapitałowy
  • Świeże owoce i ciastka co tydzień
  • Kartę sportową
  • Kartę lunchową
  • Kursy języka niemieckiego
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Nowe biuro w wygodnej lokalizacji blisko metra w centrum Warszawy