Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Programowanie aplikacji dla sektora bankowego
  • Praca przy rozwoju konkretnych modułów i komponentów tworzonych systemów
  • Ścisła współpraca z analitykami, architektami i testerami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze informatyki bądź pokrewnym lub ok. 6 miesięcy doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość technologii Java, SQL (Oracle) oraz Hibernate
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość serwerów aplikacyjnych (np. WebLogic lub JBoss) oraz technologii/narzędzi takich jak:  J2EE, EJB, XML, Vaadin, jBPM, BPEL, BPMN, Websphere Integration Developer (WID), Eclipse, IntelliJ czy NetBeans
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Możliwość pracy na pełen etat
  • Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Pakiet wszechstronnych szkoleń wdrożeniowych (wszystkiego Cię nauczymy)
  • Praca w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy (tuż obok stacji metra)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współpraca ze specjalistami z branży IT w międzynarodowym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta lunchowa
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kursy językowe