Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end samodzielnie lub przy wsparciu doświadczonego rekrutera
  • Aktywne poszukiwanie oraz identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu
  • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • Praca w dobrej, rodzinnej atmosferze bez presji KPI (!)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych zdobyte podczas pracy lub w ramach stażu/praktyk zawodowych (min. 0,5 roku)
  • Dostępność: Junior IT Recruiter – min. 4/5 etatu, IT Recruiter – cały etat
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziany status absolwenta lub studenta studiów humanistycznych (preferowane: psychologia/socjologia) lub informatycznych
  • Pasja do rekrutacji i zainteresowanie obszarem HR
  • Duży zasób pozytywnej energii, szybkość i dokładność w działaniu oraz chęć do nauki

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji pod opieką Rekruterów IT Professionals (wszystkiego cię nauczymy!)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Zatrudnienie na dowolny rodzaj umowy po okresie próbnym
  • Nowoczesne biuro z widokiem na Warsaw Spire (tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego)
  • Praca w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji, gdzie będziesz mógł rozwinąć swoje talenty
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świeże owoce w biurze
  • Możliwość pracy na najnowszym sprzęcie (w tym telefon służbowy)
  • Konto Premium na LinkedIn
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne w towarzystwie zespołu z Gdańska 🙂