Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Dbanie o spójność architektury złożonego systemu opartego o Java/J2EE, wdrażanego w globalnych firmach ubezpieczeniowych
  • Identyfikowanie i ocenianie potrzeb wprowadzania zmian w architekturze systemu
  • Skuteczne implementowanie zmian do architektury systemowej
  • Prace mające na celu zwiększenie wydajności systemu
  • Bycie źródłem wsparcia dla mniej doświadczonych pracowników, zadbanie o odpowiedni poziom wiedzy osób technicznych pracujących nad systemem oraz stosowanie przez nich odpowiednich standardów, wzorców i metod pracy
  • Proaktywne określanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów
  • Rozwijanie i polecanie nowych procesów, narzędzi i technologii pozwalających na ulepszanie systemu i/lub architektury
  • Identyfikacja ryzyk wprowadzania zmian architektonicznych oraz estymacja zadań z tym powiązanych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • Doświadczenie w tworzeniu/rozwoju architektury systemów biznesowych
  • Zaawansowana znajomość: Java, JEE, SQL (Oracle), XML, Hibernate, EJB
  • Dodatkową zaletą będzie znajomość technologii: Web Services (SOAP/REST), WebSphere, WebLogic, JMS, MQ
  • Niezbędne doświadczenie w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania z naciskiem na modele przyrostowe i iteracyjne
  • Znajomość  metodyk prowadzenia analizy biznesowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaletą będzie znajomość branży usług ubezpieczeniowych

OFERUJEMY:

  • Pracę w innowacyjnym środowisku w globalnej organizacji (notowanej w rankingu „Fortune 500”)
  • Różnorodne, dynamiczne i rozwojowe zadania nad wielomodułowym systemem
  • Cykl szkoleń wdrażających w zagadnienia z sektora ubezpieczeń
  • Godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Fundusz kapitałowy
  • Kartę sportowa
  • Kartę lunchową
  • Kursy językowe
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Świeże owoce i ciastka co tydzień
  • Nowe biuro w wygodnej lokalizacji blisko metra w centrum Warszawy