Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Wsparcie Pracowników Klienta w języku niemieckim i angielskim w formie mailowej, telefonicznej lub przy wykorzystaniu innych sposobów komunikacji (tzw. ticketing system)
  • Udzielanie informacji Pracownikom firmy z obszaru IT związanych z obsługą pakietu Office 365, Wi-Fi, e-mail, resetowanie haseł itp.
  • Raportowanie wyników pracy w centralnym systemie informatycznym

OFERUJEMY:

  • Szkolenia kierunkowe (również zagraniczne w Zurychu)
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Elastyczne godziny pracy (start między 8:00 a 10:00)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bonusy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dodatek lunchowy
  • Dodatek do komunikacji miejskiej

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej kilkumiesięczne doświadczenie w obszarze wsparcia osób niemiecko języcznych w środowisku biznesowym
  • Mile widziane doświadczenie w supporcie w obszarze IT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku Windows, Android, iOS lub MacOS
  • Chęć do nauki oraz pozytywna postawa, wspierajaca pracę zespołową
  • Umiejętność priorytetyzowania realizowanych zadań