Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA

  • Rozwój nowych funkcjonalności w produktach / aplikacjach finansowych firmy
  • Tworzenie czystego kodu ułatwiającego utrzymanie aplikacji
  • Współpraca zarówno z partnerami technicznymi jak i biznesowymi
  • Zarządzanie projektami end-to-end w zakresie frontend web developmentu
  • Aktywny udział w tworzeniu kreatywnych rozwiązań i wdrażaniu ciekawych inicjatyw

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: informatyka bądź pokrewne
  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w pracy z: JavaScript, React lub Bootstrap oraz HTML5, CSS3
  • Znajomość standardów i najlepszych praktyk UX/UI
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji responsywnych, przeznaczonych także na urządzenia mobilne oraz aplikacji typu cross-browser
  • Szerokie doświadczenie w pracy frontendowymi narzędziami do prowadzenia testów i debugowania
  • Mile widziana będzie znajomość Adobe Experience Managera (wersji 6.2 lub wyższej)
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Znajomomść j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Opieka medyczna
  • Karta Sportowa
  • Dofinansowanie do lunchy
  • Dodatek do komunikacji miejskiej
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenia oraz premie roczne
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne miejsce pracy (tuż przy stacji II linii metra)