Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Tworzenie, rozwój oraz utrzymywanie aplikacji webowych w technologii .NET
  • Rozwijanie baz danych MS SQL
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Współpraca z działami biznesowymi
  • Wsparcie użytkowników końcowych aplikacji

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie developerskie w pracy z technologiami takimi jak ASP.NET, MVC, C#, JavaScript czy HTML
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • Znajomość SQL (zwłaszcza T-SQL) i zagadnień związanych z obszarem baz danych (IIS)
  • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność w rozwiązywaniu problemów i doskonałe zdolności komunikacyjne

OFERUJEMY:

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Praca w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Interesujący stack technologiczny
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna (różni ubezpieczyciele do wyboru)
  • Ubezpieczenie na życie