Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Międzynarodowa współpraca z Merchantami w sprawie reklamacji związanych z płatnościami bezgotówkowymi
  • Doradztwo klientom w sprawach dotyczących reklamacji Chargeback i odpowiadanie na ich pytania w sposób pozwalający na uniknięcie roszczeń z ich strony oraz strat finansowych
  • Podejmowanie trafnych decyzji w sprawach dotyczących reklamacji związanych z płatnościami bezgotówkowymi, na bazie znajomości zasad i przepisów dotyczących różnych systemów kart płatniczych
  • Dotrzymywanie terminów i umiejętne organizowanie czasu swojej pracy
  • Skrupulatne prowadzenie dokumentacji związanej z reklamacjami oraz cykliczne jej uaktualnianie i porządkowanie
  • Aktywna współpraca z członkami Zespołu oraz innymi działami firmy
  • Kooperacja z zespołami działającymi na terenie Szwajcarii i Austrii

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze procesu reklamacyjnego Chargeback
  • Znajomość regulacji i schematów działania związanych z płatnościomi kartami (MasterCard, Visa, Diners, Union Pay and JCB)
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (znajomość drugiego języka obcego np. niemieckiego, francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań, pracy pod presją czasu oraz w zgodzie z deadline’ami
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielność w analizie i rozwiązywaniu problemów
  • Bardzo dobra znajomość produktów Microsoft oraz otwartość na pracę z nowo poznawanymi systemami/aplikacjami
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o kapitale szwajcarskim
  • Praca w samym centrum Warszawy – tuż przy stacji metra (II linia)
  • Stabilne zatrudnienie (na cały etat) i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do karty miejskiej
  • Work-Life balance