Szczegóły Oferty Pracy

Zadania:

  • zbieranie, definiowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych na potrzeby rozwoju systemów informatycznych
  • facylitacja zespołów projektowych
  • analiza wymagań, projektowanie nowych rozwiązań, przygotowywanie uzasadnień biznesowych projektów oraz koordynacja ich wdrażania
  • przygotowywanie scenariuszy testowych oraz przeprowadzanie testów
  • utrzymywanie sprawności systemów informatycznych i wspieranie użytkowników końcowych
  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń oraz prezentacji dla użytkowników na temat wytwarzanych narzędzi informatycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych
  • doświadczenie w analizie wymagań z wykorzystaniem przypadków użycia i historyjek użytkownika
  • znajomość narzędzi służących do modelowania procesów biznesowych (UML, BPMN)
  • wiedza i umiejętności z dziedziny inżynierii oprogramowania (zbieranie wymagań, testowanie, wdrażanie) oraz integracji systemów
  • otwartość na kontakt z biznesem i umiejętność efektywnej współpracy z zespołem w dobrej atmosferze

Oferujemy:

  • stabilna praca na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • finansowanie szkoleń powiązanych z zakresem zadań pracownika
  • prywatna opieka medyczna
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • inne atrakcyjne benefity takie jak fundusz socjalny do dowolnego wykorzystania (np. na kartę Multisport), dofinansowanie zakupu okularów czy premia z okazji narodzin dziecka
  • możliwość rozwijania swoich pasji w firmowych klubach (np. górskim) czy drużynach (np. rowerowej czy piłki nożnej)