Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Rozwój nowych funkcjonalności i wdrażanie udoskonaleń w systemie Adobe Experience Manager (w wersji 6.4) w odpowiedzi na potrzeby biznesu
  • Udział w zadaniach związanych z administrowaniem systemem AEM
  • Dbanie o rozwój, stabilność i wysoką jakość oprogramowania AEM z zachowanie standardów UX/UI
  • Aktywny udział w tworzeniu kreatywnych rozwiązań i wdrażaniu ciekawych inicjatyw

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: informatyka bądź pokrewne
  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia w pracy z systemem Adobe Experience Manager (w wersji 6.4) w zakresie developmentu, projektowania i/lub administracji
  • Doskonała znajomość architektury systemu AEM oraz sposobu jego wdrażania i zarządzania nim (również w zakresie automatyzacji tych procesów)
  • Wiedza w zakresie projektowania responsywnych stron internetowych, tworzenia oprogramowania w metodologii Agile i obszaru Continuous Integration
  • Komunikatywność, samodzielność oraz zorientowanie na klienta
  • Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

  • Pracę w nowotworzonych strukturach informatycznych globalnej firmy z kapitałem szwajcarskim
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy (tuż obok stacji II linii metra)
  • Elastyczne godziny pracy (start między 8:00 a 10:00)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczne
  • Opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie karty miejskiej