Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Szczegółowa weryfikacja i analiza transakcji na kontach w celu wykrywania oszustw oraz ich zapobieganiu
  • Rozwiązywanie kwestii zgłaszanych przez klientów, w tym kontakt z Merchantami i innymi podmiotami uczestniczącymi w realizacji transakcji bezgotówkowych
  • Zbieranie dokumentacji potrzebnej do analizy skarg i zgłoszeń
  • Utrzymywanie i bieżąca aktualizacja systemu do zarządzania przypadkami oszustw
  • Komunikacja i wsparcie klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych w procesach wykrywania oszustw
  • Ewaluacja operacji biznesowych oraz wdrażanie odpowiednich zmian w celu minimalizacji ryzyka oszustw (poprawa jakości, efektywności i wydajności)
  • Zgłaszanie przestępstw policji oraz kontakt z odpowiednimi organami publicznymi

WYMAGANIA:

  • 3 – 5 lat doświadczenia w obszarze usług finansowych lub bankowości
  • Płynne posługiwanie się językiem francuskim oraz angielskim
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
  • Doskonałe zdolności komunikacji i chęć rozwijania się w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Praca tuż przy stacji metra (II linia)
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenia
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do karty miejskiej
  • Work-Life balance i elastyczne godziny pracy