Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA

  • Monitorowanie klientów i ich aktywności (ze szczególnym uwzględnieniem nowo pozyskanych klientów)
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji KYC (Know Your Client – Poznaj Swojego Klienta)
  • Przygotowywanie analiz ryzyka klienta (CDD / EDD – Client Due Diligence / Enhanced Due Diligence)
  • Współpraca z innymi działami w celu otrzymania pełnej dokumentacji od klienta
  • Monitorowanie i analiza transakcji pod kątem przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML)
  • Kontrola statystyk ze szczególnie wnikliwą analizą procesów przepływu gotówki i chargeback pod kątem oszustw finansowych

WYMAGANIA

  • Roczne doświadczenie w obszarze usług finansowych lub bankowości
  • Preferowane doświadczenie w procedurach AML / KYC
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku polskim, angielskim i niemieckim
  • Bardzo dobra znajomość produktów Microsoft (w szczególności pakietu MS Office)
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności analityczne
  • Doskonałe zdolności komunikacji i chęć rozwijania się w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy

OFERUJEMY

  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o kapitale szwajcarskim
  • Praca tuż przy stacji metra (II linia)
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenia
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do karty miejskiej
  • Work-Life balance i elastyczne godziny pracy