Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Zapewnienie telefonicznego i mailowego wsparcia dla Klientów w języku chorwackim i angielskim, w tym obsługa zapytań dotyczących usług i produktów finansowych
  • Samodzielne procesowanie wszelkich zapytań Klientów i partnerów, zgodnie z przyjętymi zasadami SLA
  • Aktualizowanie danych w systemach informatycznych (uwzględniające zmiany kontraktów, aktywację nowych usług wszelkich zmian klienckich)
  • Zakładanie i utrzymywanie kont klienckich w systemach informatycznych, zgodnie z przyjętymi zasadami SLA
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów i usług w firmie
  • Aktywny udział w projektach
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Współpraca z zespołem wsparcia technicznego

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia wyższe lub student studiów zaocznych lub wieczorowych (praca w pełnym wymiarze czasu pracy)
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku chorwackim i angielskim (oba wymagane)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta (chorwacko- i anglojęzycznego)
  • Bardzo dobra znajomość produktów Microsoft (w szczególności pakietu MS Office), otwartość na pracę z nowo poznawanymi systemami/aplikacjami
  • Silne zorientowanie na Klienta
  • Umiejętności organizacyjne
  • Doskonałe zdolności komunikacji i chęć rozwijania się w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy

OFERUJEMY:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o kapitale szwajcarskim
  • Praca tuż przy stacji metra (II linia)
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenia
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do karty miejskiej
  • Work-Life balance i elastyczne godziny pracy