Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Kontakt z kluczowymi Klientami w odpowiedzi na potrzeby biznesu
  • Samodzielne planowanie i wdrażanie działań mających na celu monitorowanie oraz ciągłe podnoszenie jakości wykonywanych usług
  • Dbanie o rozwój, stabilność i wysoką jakość oferowanych rozwiązań oraz obsługi Klienta
  • Aktywny udział w spotkaniach biznesowych, tworzenie kreatywnych rozwiązań i wdrażanie inicjatyw
  • Raportowanie działań związanych z zarządzaniem i wydajnością procesów w organizacji
  • Współpraca z działem operacyjnym oraz poszczególnymi oddziałami firmy w celu usprawnienia i optymalizacji procesów związanych z jakością i dostarczaniem usług

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz solidna wiedza z obszaru Customer Service
  • Doskonała znajomość obszaru usług ICT
  • Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia negocjacji i mediacji biznesowych w środowisku managerskim
  • Komunikatywność, samodzielność, doskonałe umiejętności perswazji oraz aktywna, profesjonalna oraz zorientowana na Klienta postawa
  • Znajomość zagadnień z obszaru płatności elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w sektorach: handel detaliczny, transport, turystyka
  • Biegła znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego)

OFERUJEMY:

  • Praca w ścisłym centrum w Warszawie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do lunchy, dofinansowanie do biletów komunikacji)
  • Elastyczne godziny pracy i work-life balance
  • Doskonała lokalizacja – tuż przy stacji metra