Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Rozszerzanie usług w ramach SAP SD/MM (koncepcja techniczna, projektowanie i wdrażanie rozwiązań w oparciu o zmieniające się wymagania biznesowe),
  • Supportowanie upgrade’ów i migracji systemu (w obrębie modułów SD i MM),
  • Doradztwo w kontekście integracji systemów, wsparcie konsultantów w fazie koncepcji, ocena koncepcji technicznych,
  • Zarządzanie zmianami i prace projektowe,
  • Zarządzanie incydentami (druga linia wsparcia), a także koordynacja trzeciego poziomu wsparcia z wykorzystaniem OSS.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w ramach szwajcarskiego Work-Life Balance,
  • Praca w najnowszych technologiach przy ciekawych, ambitnych projektach,
  • Szkolenia w Zurychu i kursy językowe,
  • Karta sportowa,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dodatek lunchowy,
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej,
  • Doskonała lokalizacja pracy (tuż przy stacji nowej linii metra),
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 10:00).

WYMAGANIA:

  • Dogłębna wiedza w zakresie modułów SAP SD i MM,
  • Mile widziana znajomość/doświadczenie z: ABAP (-OO), SAP FI/CO, CMR Interface,
  • Mile widziana znajomość/doświadczenie z: SAP Fiori i/lub SAP Workflow,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Duża samodzielność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.