Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Planowanie, rozwój, obsługa oraz wsparcie systemu IAM (SailPoint IdentityIQ) i związanych z nim procesów
  • Zarządzanie dostępami i dbanie o bezpieczeństwo udostęnianianych danych tożsamości
  • Współpraca z partnerami firmy i analiza wymagań biznesowych, w celu optymalnego wykorzystywania systemu
  • Uczestniczenie w kluczowych projektach firmy i duży wpływ na kształt i rozwój strategii w całej organizacji
  • Bliska współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za: bezpieczeństwo, service desk, architekturę i development systemów, audyt i administrowanie systemami
  • Zapewnianie 2 i 3 linii wsparcia dla incydentów związanych z rozwiązaniami IAM

WYMAGANIA:

  • 3+ lat doświadczenia w obszarze IAM/PAM
  • Dogłębne rozumienie wzorców projektowych i architektury IAM oraz koncepcji oraz protokołów uwierzytelniania, autoryzajcji i kontroli dostępu
  • Doświadczenie w developmencie z wykorzystaniem technologii Java
  • Doświadczenie pracy w metodologii Agile oraz CI/CD
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć do dzielenia się wiedzą i dążenie do rozwoju
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) i niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w ramach szwajcarskiego Work-Life Balance
  • Praca w najnowszych technologiach przy ciekawych, ambitnych projektach
  • Szkolenia w Zurychu i kursy językowe
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatek lunchowy
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej
  • Doskonała lokalizacja pracy (tuż przy stacji nowej linii metra)
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 10:00)