Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Praca w zespole IAM: wdrażanie i automatyzacja rozwiązań związanych z zarządzaniem kontami i dostępami,
  • Projektowanie i konfiguracja narzędzi do identyfikacji,
  • Projektowanie i wdrażanie strategii dotyczącej zarządzania dostępami w oparciu o role oraz pomoc jednostkom biznesowym w zdefiniowaniu ról funkcjonalnych,
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi w celu dbania o właściwą realizację projektów w ramach określonego budżetu i zgodnie z zasadami i standardami bezpieczeństwa,
  • Obsługa skryptów i kodu w celu osiągania jak najlepszej wydajności procesów zarządzania dostępem.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w ramach szwajcarskiego Work-Life Balance,
  • Praca w najnowszych technologiach przy ciekawych, ambitnych projektach,
  • Szkolenia w Zurychu i kursy językowe,
  • Karta sportowa,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dodatek lunchowy,
  • Dofinansowanie do komunikacji miejskiej,
  • Doskonała lokalizacja pracy (tuż przy stacji nowej linii metra),
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 10:00).

WYMAGANIA:

  • 2+ lat doświadczenia w obszarze IAM,
  • Znajomość narzędzi IAM (SailPoint IdentityIQ lub pokrewnych),
  • Doświadczenie z bazami danych, LDAP i usługami katalogowymi, serwerami aplikacyjnymi, systemami operacyjnymi i infrastrukturą sieci,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT,
  • Mile widziana wiedza dotycząca wykorzystania rozwiązań cloudowych w IAM,
  • Mile widziana znajomość narzędzi DevOps (takich jak: Bitbucket, Bamboo, Automated Deployment Tools) oraz praktyk CI/CD,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).