Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:
·       Tworzenie i rozwój aplikacji webowych,
·       Rozbudowa i unowocześnianie już istniejących aplikacji z branży ubezpieczeniowej,
·       Przeprowadzanie testów tworzonego oprogramowania,
·       Estymacja rozwiązań.

WYMAGANIA:
·       Co najmniej 2-letnie doświadczenie developerskie z platformą .NET 3.5 – 4.0,
·       Doświadczenie z ASP.NET MVC / Web Forms,
·       Znajomość języka SQL, relacyjnych baz danych MS SQL,
·       Mile widziane doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych,
·       Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim.

OFERUJEMY:
·       Udział w innowacyjnych projektach dla branży ubezpieczeniowej,
·       Zapewnienie ciągłości projektowej,
·       Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B,
·       Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, dojazd do pracy,
·       Udogodnienia dla rowerzystów (szatnie i prysznice),
·       Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (7:30-9:00),
·       Dofinansowanie szkoleń technicznych i kursów językowych.