Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Innowacyjne projekty z wykorzystaniem m.in. technologii blockchain, uczenia maszynowego
  • Wytwarzanie oprogramowania w języku Java 8+
  • Programowanie z użyciem Spring, Kotlin, Scala
  • Praca z wykorzystaniem nierelacyjnych baz danych
  • Tworzenie nowych systemów oraz dbałość o rozwój i modyfikację istniejących
  • Testowanie wytworzonego kodu za pomocą testów jednostkowych i integracyjnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w Java
  • Znajomość frameworka Spring
  • Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Atutem będzie znajomość technologii JavaScript, Angular, React i/lub pokrewne
  • Proaktywne podejście i chęć dzielenia się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu projektowego

OFERUJEMY:

  • Praca przy ciekawych, wymagających projektach
  • Komfortowe biuro tuż przy stacji metra (I linia)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B
  • Dofinansowanie do karty sportowej (MultiSport)
  • Udział w konferencjach branżowych, polskich i zagranicznych
  • Finansowanie certyfikatów, szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miejsce i czas na relaks (konsola do gier, planszówki, wyjścia integracyjne)
  • Kawa, napoje i snacki