Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Wytwarzanie oprogramowania z wykorzystaniem Java 8 (branża telekomunikacyjna, energetyczna, finansowa, media),
  • Nadzór oraz koordynacja pracy developerów wewnątrz zespołu projektowego w zakresie rozwoju systemów ( m. in. szacowanie zmian, analiza wymagań, wsparcie procesu testowego),
  • Mentoring oraz dbałość o wdrażanie i przestrzeganie dobrych praktyk projektowych i usprawnień w procesie tworzenia oprogramowania,
  • Integracja systemów z wykorzystaniem REST i lub SOAP,
  • Projektowanie struktur danych w oparciu o relacyjne BD,
  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne ( preferowane kierunki informatyczne),
  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu obiektowym, w tym w Java 8,
  • Doświadczenie z WebServices’ami REST i/lub SOAP,
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych, w tym umiejętność projektowania struktur danych (najchętniej Oracle),
  • Znajomość technologii backend (Spring, myBatis, Swagger, Activiti lub pokrewne),
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Nastawienie na dzielenie się wiedzą oraz chęć ciągłego uczenia się i rozwoju,
  • Umiejętność zarządzania pracą devloperów wewnątrz zespołu projektowego,
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B ( możliwe również inne formy zatrudnia: umowa o pracę, umowa o dzieło) + dodatki do wynagrodzenia znacząco podnoszące finansową wartość oferty,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach,
  • Zwrot kosztów podnoszenia kwalifikacji zawodowych ( certyfikaty zgodne z zagadnieniami projektowymi),
  • Kurs języka angielskiego w biurze,
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover),
  • Dofinansowanie do karty sportowej (OK System),
  • Nowoczesne, dobrze wyposażone biuro ze strefą relaksu (m.in. X-Box room),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w gronie pasjonatów.