Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Projektowanie i rozwój rozwiązań automatyzujących i integrujących dla Klientów z branży ubezpieczeniowej,
  • Zbieranie i określanie wymagań,
  • Aktywny udział w projektach nakierowanych na dostarczanie kompleksowych rozwiązań, a także ich testowanie.

OFERUJEMY:

  • Praca w ścisłym centrum w Warszawie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty i konkurencyjny pakiet dodatków: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, fundusz kapitałowy, owoce i ciastka do biura,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość udziału w złożonych, międzynarodowych projektach,
  • Możliwość skorzystania z kursów językowych,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych.

WYMAGANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w technologii C#/ .NET,
  • Bardzo dobra znajomość technologii Webservices (Rest/SOAP),
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (m.in. MSSQL, Oracle),
  • Mile widziana znajomość poniższych technologii: Java, Spring, Javascript, AngularJS, HTML5, Powershell,
  • Mile widziana znajomość narzędzi do modelowania procesów biznesowych (np. BPMN), silników do przepływu prac (np. Activity, jBPM) i silników reguł (np. Drools, VisualRules, jRules),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.