Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Zarządzanie zespołami IT (programiści, analitycy, testerzy)
  • Zarządzanie, budżetowanie, planowanie i techniczna odpowiedzialność za projekty informatyczne
  • Implementacja nowych produktów biznesowych do systemów informatycznych
  • Implementacja procesów SDLC
  • Utrzymanie i rozwój istniejącego portfolia aplikacji
  • Zarządzanie budżetem
  • Bliska współpraca z wewnętrznymi klientami

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowiskach średniego szczebla managerskiego
  • Znajomość narzędzi do developmentu i deploymentu
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w odpowiedzi na potrzeby biznesowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu średniej wielkości zespołami złożonymi z programistów, analityków, testerów
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doskonała umiejętność komunikacji i argumentowania swoich racji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość sektora ubezpieczeń

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość poznania branży ubezpieczeń
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport