Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Opracowanie modelu zarządzania zasobami ludzkimi w nowo tworzonym SSC, zgodnie ze strategią biznesową dywizji, grupową strategią HR i lokalnym prawem,
  • Wykonywanie obowiązków HR w obszarach takich, jak: rekrutacja, administracja świadczeniami i benefitami, spory pracownicze, szkolenia, oceny pracownicze,  implementacja polityk HR, monitorowanie zgodności z prawem pracy,
  • Wsparcie lokalnych i międzynarodowych kierowników w prowadzonych rekrutacjach (z uwzględnieniem współpracy z zewnętrznymi agencjami),
  • Wsparcie lokalnych kierowników w implementacji systemu Performance Management oraz w ocenie rocznej,
  • Doradztwo pracownicze w zakresie indywidualnego rozwoju zawodowego, zmian kadrowych, szkoleń, edukacji,
  • Wsparcie firmy zewnętrznej w obszarze naliczania listy płac,
  • Zarządzanie pakietem socjalnym (weryfikacja jego atrakcyjności i poprawności działania),
  • Analiza ankiet satysfakcji pracowniczej oraz wdrażanie związanych z wnioskami usprawnień,
  • Przeprowadzanie i koordynowanie działań powstałych podczas zatrudniania pracowników,
  • Wsparcie pracowników w procesie onboardingowym,
  • Implementacja wszelkich działań zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.

WYMAGANIA:

  • Minimum 8-letnie doświadczenie w obszarze Human Resources,
  • Doświadczenie w SSC lub firmach ze strukturami globalnymi, działającymi w oparciu o strukturę matrixową,
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii i procedur zarządzania zasobami ludzkimi oraz ich wdrażaniu,
  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy,
  • Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem,
  • Umiejętność współpracy z wysoką kadrą kierowniczą,
  • Umiejętność argumentowania i prezentowania swoich decyzji,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność zaplanowania pracy niewielkiego zespołu,
  • Duża dynamika w działaniu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w nowo tworzonych polskich strukturach międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji w obszarze usług finansowych,
  • Dynamiczną pracę, dającą możliwość ukształtowania lokalnej polityki HR,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełen pakiet dodatków: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatek lunchowy, dodatek komunikacyjny, bonusy,
  • Pracę w świetnej lokalizacji (okolice Ronda Daszyńskiego).