Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Budowanie repozytorium przypadków testowych (Jira)
  • Tworzenie oraz przeprowadzanie scenariuszy i przypadków testowych
  • Analiza wymagań biznesowych oraz specyfikacji funkcjonalnej
  • Przeprowadzanie oraz przegląd funkcjonalnych testów end-to-end
  • Wykrywanie oraz raportowanie błędów
  • Identyfikacja przypadków testowych w oparciu o dokumentację techniczną oraz przypadki użycia
  • Dla zainteresowanych tematem: opracowanie i utrzymanie testów automatycznych dla usług typu back-end (Rest, SOAP)

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy jako Tester Oprogramowania
  • Biegła znajomość testów funkcjonalnych, akceptacyjnych, end-to-end
  • Bardzo dobra znajomość różnych metod testowania oraz dobrych praktyk testowania zgodnych z SDLC oraz STLC
  • Praktyczne doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodykami prowadzenia projektów
  • Wszechstronna wiedza z IT (infrastruktura IT, sprzęt i technologie, różne systemy operacyjne, urządzenia sieciowe)
  • Ogólna wiedza na temat testowania front-endu (GUI) oraz procesu biznesowego end-to-end
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

MILE WIDZIANE:

  • Certyfikat ISTQB
  • Doświadczenie w testach automatycznych
  • Znajomość języków programowania: Java, JS, lub Python

OFERUJEMY:

  • Możliwość wdrożenia się w obszar testowania automatycznego (możliwość poznania narzędzi do testów automatycznych)
  • Możliwość rozwoju w kierunku budowania skryptów automatycznych
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Dogodna lokalizacja biura
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia niezbędne do produktywnej i satysfakcjonującej pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w globalnym środowisku
  • Fantastyczna atmosfera