Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Zadbanie o kompletność i precyzję dokumentacji procesów biznesowych oraz instrukcji pracy w ramach poszczególnych procesów w firmie
  • Aktywny udział we wprowadzaniu nowych procesów (w tym prowadzenie szkoleń) oraz wsparcie biznesu w powyższym zakresie
  • Opracowywanie mierników optymalizacji procesów oraz monitorowanie postępu wdrożeń
  • Współpraca z interesariuszami (właściciele procesów, kierownicy projektów oraz menedżerowie liniowi, użytkownicy końcowi)
  • Udział w opracowywaniu i monitorowaniu KPI jakości procesów i jakości  świadczonych usług
  • Współpraca z biznesem: wspieranie różnych departamentów w realizacji zaleceń audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zarządzanie małymi projektami usprawniającymi operacje biznesowe (np. projektowanie nowych procesów, tworzenie manuali użytkowników)
  • Koordynacja interesariuszy (np. sprzedaż, product management, IT, obsługa klienta, itp.) w kontekście tworzenia nowych usług

OFERUJEMY:

  • Praca w ścisłym centrum w Warszawie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do lunchy, dofinansowanie do biletów komunikacji)
  • Elastyczne godziny pracy i work-life balance
  • Doskonała lokalizacja- tuż przy stacji metra

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych)
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy zespołowej, nastawienie na realizację celów
  • Gotowość do przejęcia odpowiedzialności za zadania, zarządzania nimi do ich ukończenia i dostarczania w założonym czasie
  • Silne umiejętności analityczne, koncepcyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność komunikacji z wieloma interesariuszami
  • Doświadczenie w pracy w strukturze matrixowej
  • Mile widziana praktyczna znajomość Lean lub Prince 2
  • Mile widziane wykształcenie z administracji
  • Dobra znajomość MS Office