Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Rozwój i utrzymanie przypadków testów automatycznych
  • Testowanie aplikacji webowych w warstwie frontend (z użyciem Robot Framework i innych frameworków opartych o język Java) oraz w warstwie backend (w szczególności WebServices z wykorzystaniem SOAP UI)
  • Konfiguracja automatycznych frameworków do testowania
  • Konfiguracja środowisk testowych (dla aplikacji chmurowych) oraz konfiguracja narzędzi do Continuous Integration (Jenkins/TeamCity)
  • Przygotowywanie danych testowych dla testów automatycznych
  • Weryfikacja i analiza raportów z testów automatycznych: szukanie przyczyn występujących błędów
  • Tworzenie dokumentacji z testów automatycznych

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w testach (przynajmniej częściowo automatycznych)
  • Znajomość dobrych praktyk w obszarze testów, związanych z SDLC i STLC
  • Znajomość obszaru testów automatycznych funkcjonalnych i nie-funkcjonalnych, E2E, UAT
  • Doświadczenie w używaniu i rozszerzaniu frameworków do testów automatyczych (znajomość Selenium WebDriver)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Wszechstronna wiedza z IT (znajomość różnych OS, urządzeń, hardware itp.)

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność programowania w Java, JS, Python lub SQL
  • Certyfikat ITSQB
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym
  • Doświadczenie z JUnit

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość pogłębiania swojej wiedzy z obszaru testowania i automatyzacji (nauka nowych narzędzi)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w globalnym środowisku
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dogodna lokalizacja pracy (5 min. od ścisłego centrum)
  • Narzędzia niezbędne do produktywnej i satysfakcjonującej pracy