Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Administracja, utrzymanie, zarządzanie systemami/aplikacjami wykorzystywanymi przez zespoły developerskie w codziennej pracy (kontenery, maszyny wirtualne),
  • Dbałość o optymalizację zasobów (procesory, pamięć wbudowana, przestrzeń dyskowa),
  • Zapewnienie ciągłości działania, monitoring, aktualizacja, konfiguracja aplikacji.

OFERUJEMY:

  • Udział w ambitnych, rozwojowych projektach, m.in. w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym (nowe technologie),
  • Atrakcyjna lokalizacja biura ( tuż przy Metro Wilanowska),
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna,
  • Wyjątkowa atmosfera pracy wśród kreatywnego zespołu pasjonatów, którzy do każdego nowego wyzwania podchodzą z zaangażowaniem i entuzjazmem.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu i konfiguracji narzędzi usprawniających pracę developerów, m. in. Nexus, Jira, Gerrit, Jenkins, Redmine, SonarQube,
  • Znajomość systemów Linux (np. Debian/ Ubuntu/ CentOS/ Fedora) i Windows,
  • Znajomość języków skryptowych ( Perl lub Python),
  • Znajomość serwerów takich jak: Apache, nginx, HAProxy,
  • Znajomość zagadnień sieciowych (m. in. routing, iptables, VPN, OpenVPN, IPSec),
  • Mile widziane doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (Azure, Amazon).
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.