Witaj kliencie!

Nasza specjalizacja to branża IT, ale chętnie podejmujemy też nowe wyzwania!

Czy szukasz firmy rekrutacyjnej, która największy nacisk kładzie na jakość obsługi? Która zrozumie Twoje potrzeby związane z chęcią pozyskania nowych osób do Twojej organizacji?

Czy oczekujesz, że skutecznie i szybko pomożemy Wam w znalezieniu nowych pracowników?

Czy chciałbyś, aby rekrutacja była poprowadzona w atmosferze partnerstwa i szacunku wobec klienta i kandydatów oraz aby łączyło Was partnerstwo biznesowe?

Czy chcielibyście, aby podzielono się z Wami opinią o Waszej ofercie w zestawieniu z ofertami konkurencji? Czy chcielibyście poznać najnowsze trendy rekrutacyjne na rynku IT?

Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to znaczy, że jesteście we właściwym miejscu!

Portfolio projektów

Jesteśmy szczególnie dumni ze skutecznego wsparcia naszych Klientów w budowie struktur Shared Service Center, Knowledge Center, czy Competence Center. Prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski. Klienci zaufali nam, powierzając do realizacji nawet najbardziej złożone role. Poniżej przedstawiamy listę głównych, stanowisk, które udało nam się dotychczas zrealizować.

Solution Architects

IT Coordinators

NodeJS Developers

ABAB Developers

IT Coordinators

Product Owners

SAP Consultants

Analysts

Project Managers

IT Managers

PHP Developers

RPA Developers

Project Managers

Support Engineers

Help Desk Consultants

AEM Experts

Android Developers

IAM Developers

Solution Architects

Product Owners

Product Managers

IT Administrators

Network Specialists

DevOps Engineers

iOS Developers

CMS Developers

Cloud Specialists

Project Tech Leaders

IT Managers

Automation Test Eng.

DB Administrators

IT Security Experts

Poznaj nasze metody pracy

Dowiedz się co jest naszym kluczem do sukcesu, i dlaczego większość naszych nowych klientów pochodzi z rekomendacji.

Jak działamy?

Poznanie oczekiwań klienta

W IT Professionals skupiamy się na skutecznej realizacji potrzeb naszych Klientów. Niby nic prostszego i z pewnością słyszeliście to Państwo wielokrotnie, ale…wierzymy, że bazą naszej skuteczności jest poznanie i dokładnie zrozumienie potrzeb Klienta nie tylko w zakresie poszukiwanej roli, ale także prowadzonego biznesu. Od tego zaczynamy.

Dopasowanie profilu kandydatów do oferty pracy

W kolejnym kroku przystępujemy do precyzyjnie dopasowanych poszukiwań Kandydatów. Działamy w różnych trybach, ale szczególną wagę przykładamy do metody wyszukiwania bezpośredniego (direct search).

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie na rynku rekrutacji IT sprawia, że precyzyjnie  korzystamy z metody direct search. Przekłada się to pozytywnie na czas realizacji naszych usług.

Budowanie relacji między Kandydatem a Klientem

Ogromnie dużą uwagę przykładamy do tego, aby wszystkie strony relacji w prowadzonym procesie rekrutacyjnym miały pozytywne doświadczenia oraz komfort prowadzonych rozmów i negocjacji. Dbamy o to, aby być najlepszym z możliwych moderatorów relacji Kandydat – Przyszły Pracodawca.

Candidate Experience

Podczas poszukiwań Kandydatów do pracy szalenie istotne jest, aby móc ocenić atrakcyjność oferty dla przyszłego pracownika. Dzięki wieloletnim doświadczeniom na rynku rekrutacji IT służymy swoją wiedzą ekspercką i chętnie się nią dzielimy. Czasem drobne modyfikacje oferty dla Kandydatów mogą zaważyć o jej atrakcyjności, dlatego pomożemy w zidentyfikowaniu, jak w świetle najnowszych trendów poprowadzić rekrutację, aby pozyskać najcenniejsze talenty do Państwa organizacji.

Najczęściej zadawane pytania 

W jakich lokalizacjach prowadzimy rekrutację?

Projekty rekrutacyjne prowadzimy na terenie całej Polski. 

Z kim współpracujemy?

Firmy budujące w Polsce SSC/BPO stanowią spore grono naszych Klientów. Poza tym, pracujemy także z globalnymi firmami z sektora finansowego, firmami z branży logistycznej, usługowej oraz software house'ami.

W jaki sposób jest pobierana opłata za usługę rekrutacyjną?

Działamy w oparciu o success fee. Oznacza to, że opłatę rekrutacyjną pobieramy dopiero po zatrudnieniu Kandydata u Klienta.

Kiedy jest wystawiana faktura za usługę rekrutacyjną?

Opłata za usługę rekrutacyjną jest pobierana dopiero wtedy, kiedy Kandydat rozpocznie pracę u Klienta. Jest to moment, w którym wystawiamy fakturę.

Kontakt do nas

Zadzwoń

+48 790-390-075

nasza siedziba i dane

IT Professionals sp. z o.o

ul. Grzybowska 80/82/700
Warszawa, 00-844

NIP: 7010592655
REGON: 364872181
KRS: 0000626275
KRAZ: 21150

Prześlij zapytanie

10 + 14 =