Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Wdrażanie i utrzymywanie sieci i systemów dedykowanych,
  • Wdrażanie i utrzymywanie usług DaaS,
  • Utrzymanie infrastruktury serwerów dedykowanych (jedna z największych w Polsce).

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w administracji systemów i sieci (min. 2 lata),
  • Bardzo dobra znajomość sieci (na poziomie min. CCNA),
  • Doświadczenie w administracji systemami Firewall/UTM,
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux (na poziomie min. RHCSA), a także języków skryptowych,
  • Znajomość środowiska VMWare (na poziomie min. VCA).

OFERUJEMY:

  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Możliwość dalszego doskonalenia zawodowego (budżet na szkolenia),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Karta Multisport,
  • Eventy firmowe.

Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie swojego CV na adres: recruitment@itprofessionals.com.pl podając w tytule maila numer ref. Admin/WAW/44/JSz oraz załączając do CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez IT Professionals Sp. z o.o., a także przez klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.).