Szczegóły Oferty Pracy

ZADANIA:

  • Wsparcie użytkowników (pracownicy firmy) z obszaru sprzętu komputerowego oraz telefonicznego
  • Przygotowywanie i ewidencja sprzętu informatycznego oraz licencji na oprogramowanie
  • Tworzenie kont użytkowników w systemach informatycznych
  • Nadawanie uprawnień i ustawianie haseł dla użytkowników
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowych pracowników z zakresu IT
  • Rejestracja zgłoszonych incydentów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie informatyczne lub osoba w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze wsparcia użytkowników
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 7/10, Serwer 2008/2012
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość narzędzi pomocy zdalnej (TeamViever, VNC)
  • Praktyczna znajomość systemów mobilnych ANDROID/iOS
  • Znajomość zagadnień funkcjonowania sieci LAN/WiFi

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość Active Directory w stopniu podstawowym (zakładanie kont oraz kontrola uprawnień)
  • Znajomość systemu pocztowego DOMINO/Lotus Notes

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazne miejsce pracy (nowoczesny budynek przy Dworcu Zachodnim)
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie do Multisport, karty żywieniowe, ubezpieczenie grupowe).

Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie swojego CV na adres: recruitment@itprofessionals.com.pl podając w tytule maila numer ref. HelpDesk/WAW/77/JSz oraz załączając do CV poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez IT Professionals Sp. z o.o., a także przez klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.